Odkryj Szczecin razem z Bike_S!

Prawdziwie wiosenna aura zdecydowanie sprzyja rozmaitym aktywnościom zewnętrznym. Dlaczego zatem nie połączyć przyjemnego z pożytecznym i nie zwiedzić Szczecina na… rowerze.

Jednym z doskonałych sposobów na zorganizowanie tego typu wycieczki będzie wypożyczenie jednego z 800 rowerów miejskich – Bike_S. 100 stref postoju zlokalizowanych po obu stronach Odry (i nie tylko! Niedawno Bike_S wjechał również do Kołbaskowa oraz gminy Dobra) z pewnością pozwoli na odkrycie większości najciekawszych zakątków stolicy Pomorza Zachodniego.

Korzystanie z systemu szczecińskiego roweru miejskiego jest niezwykle łatwe. Wystarczy ściągnąć aplikację ROOVE, zarejestrować się w niej, zasilić konto i można ruszać w trasę. Aplikacja, która pozwala na wypożyczenie roweru przez 24 godziny na dobę, jest dostępna w czterech językach: polskim, niemieckim, angielskim i ukraińskim.

Wszystkie szczegóły dotyczące funkcjonowania Bike_S dostępne są na jego stronie internetowej https://bikes-srm.pl/bikes/. Użytkownicy znajdą tam nie tylko szczegółowy regulamin oraz cennik, ale również między innymi mapę poszczególnych stacji oraz instrukcję dotyczącą aplikacji ROOVE.